פונדקאית

המרכז להורות מציע תכניות פונדקאות שונות. בישראל, גיאורגיה ואוקראינה, התכניות השונות כוללת גם תרומת ביציות.

תרומת ביציות הינו הליך רפואי המאפשר לרבים להגשים חלום ולהביא ילד לעולם. בעשור האחרון חלו שינויים רבים באורח החיים של הנשים. העלייה בגיל בני הזוג בעת הנישואים והרצון להביא ילדים לעולם בגיל יחסית מאוחר, העלו את הצורך במענה רפואי טיפולי עבור זוגות ונשים יחידניות שרוצים להרות ולא מצליחים מסיבות שונות כגון: איכות ביציות ירודה או היעדר ביציות.

באופן ראשוני, תרומת ביציות מיועדת לנשים עם אי ספיקה שחלתית ראשונית או משנית (OVARIAN FAILURE). ישנן סיבות שונות לאי ספיקה שחלתית. חלקן כרוכות בגיל האישה והאחרות כרוכות בסיבות רפואיות שונות כמו מחלות רקע וטיפוליים רפואיים שגרמו לאי ספיקה שחלתית.

מבחינה חוקית, בשנת 2010 חוקק בישראל חוק תרומת הביציות המאפשר תרומת ביציות בארץ. לצערנו החוק הוא קשה לביצוע גם בגלל מס הנשים המועט שמוכן להיכנס לתהליך של שאיבת ביציות לצורך תרומתן. אי לכך, הרוב המכריע של טיפולי תרומת ביציות בישראל נעשית מהבאת הביציות מחו”ל או שימוש בתרומת ביציות מנשים מקומיות במהלך תכניות פונדקאות. (למרכז יש תכנית פונדקאות בגיאורגיה ואוקראינה)  בישראל לפי החוק תורמות הביציות הישראליות חייבות להיות אנונימיות. המידע על כל תורמת כולל גיל נתונים פיזיים והשכלה.

מבחינה רפואית חלק מהתורמות עוברות בדיקות גנטיות מקיפות וחלקן בדיקות מצומצמות יותר. גם נותן הזרע עלול להיות נשא של מחלה גנטית מזוהה מראש או לא. לכן ההמלצה שגם בן הזוג יעבור בדיקות גנטיות ואם ידועה מחלה תורשתית חשוב שגם התורמת תעבור בדיקה לגילוי אותה מחלה ורק בהינתן שאינה נשאית מומלץ להיעזר בתרומת הביציות של התורמת שנבחרה ונבדקה. חשוב לציין שנעשות גם בדיקות נוספות לגילוי מחלות ויראליות  וזאת בסמוך מאוד לתהליך השאיבה וההפריה. הבדיקות הן HIV, HEPATITIS,VDRL, 19 COVID.

 

 למרכז להורות מאגר גדול של תורמות בעלות מראה אירופאי מארצות מוצא שונות. נשים אלו צעירות שגילן נע בין 20 ל32 שנים.  צעירות אלו נבחרות בקפידה על ידי הצוות הרפואי.

כשזוג בוחר להתחיל תהליך פונדקאות הכולל גם תרומת ביציות הוא יקבל  תיק של התורמת הכולל הרקע האישי והמשפחתי (השכלה,עבודה, תחביבים,מצב אישי,גובה ,משקל צבע עיניים ושיער)

 התורמות מזוהות על פי תמונות והזוג יכול לבחור את התורמת על פי ראות עיניו. המרכז יעביר לו את התיק של התורמת שבחר עם כל המסמכים הרפואיים בנוגע למצבה הרפואי ואת המסמכים הרלוונטים לגבי הרקע שלה ומצבה האישי.

 תורמות הביציות שאנחנו מציעות הינן תורמות בעלות השכלה תיכונית לפחות. כולן אמהות לילד אחד לפחות או שהיו תורמות שהביציות שתרמו הפכו לאחר הריונות מוצלחים לתינוקות בריאים.

מבחינת כמות הביציות, חשוב לציין שכל תכנית מציעה תנאים שונים בעלויות שונות, ונוכל לסייע לכם לבחור את התכנית שתתאים לכם.

זוגות ישראלים שעוברים תהליכי פונדקאות בארץ בחו"ל יכולים להגיש את החשבוניות הכרוכות בעלות תרומת הביציות ולקבל החזר כספי  מקופות החולים. כל קופה וכל ביטוח רפואי נותן מענה שונה ואינו קשור במקום בו מבצעים את תהליכי הפונדקאות הכוללים תרומת ביציות.

 

 

 

בואו נדבר - הקפה עלינו :)

  אשמח לקבל מידע שיווקי

  תינוקות מפונדקאות - מרכז להורות

  למעלה מ-3000 תינוקות בריאים להורים מאושרים

  עדה אטיאס: 073-3744-752 | מינה יולזרי: 073-3744-752
  Call Now Button דילוג לתוכן
  1

  אם החלטתם להגשים את חלומכם להיות הורים באמצעות פונדקאות – הגעתם למקום הנכון.

  נשמח אם תשאירו לנו פרטים ואנו ניצור קשר במהלך 24 השעות הקרובות.

   אשמח לקבל מידע שיווקי

   ×