המרכז להורות באמצעות פונדקאות, הראשון שהוקם בישראל לפני למעלה מ-27 שנים ע"י עדה אטיאס ומינה יולזרי, היווה פריצת דרך לזוגות רבים שלא יכלו מסיבות שונות להרות.

עד היום ליווה המרכז כבר אלפי זוגות בדרכם להפוך הורים מאושרים, החל משלב החלום ועד להגשמתו, כשהם חובקים תינוק בריא.

כמטפלות משפחתיות מוסמכות, בעלות תואר שני, מינה ועדה מביאות איתן ערך מוסף משמעותי: הן מאפשרת לזוגות לצלוח בצורה המיטבית את התהליך הרגשי ולהגיע בשלים ומוכנים יותר אל תפקידם החדש כהורים.

 

מינה יולזרי
מינה יולזרי

MA טיפול משפחתי
BA  פסיכולוגיה
BA  עבודה סוציאלית
 

בניית משפחה משלנו, בעיני, היא המקום החובק והחם שאליו אנחנו שואפים להגיע כאנשים בוגרים.
פונדקאות היא אחת מהדרכים לבניית משפחה, עבור זוגות המתקשים לממש חלום זה מסיבות שונות, כשכל הדרכים האחרות כבר מוצו.
הניסיון שצברנו, עדה שותפתי ואני, משנות עבודתנו הרבות בתחום לימד אותנו עד כמה תמיכה ומקצועיות יכולים לסייע בתהליכי פונדקאות.
כאמא ל-3 ילדים, אני מודעת לחשיבותה של משפחתיות ולערך שיש לה בחברה הישראלית ואני מזדהה כמובן עם השאיפה של כל זוג להפוך להורים.
בכל בוקר מחדש אני בוחרת באהבה לסייע לזוגות שלנו בתהליכי פונדקאות.
אני תומכת ומנחה כדי שיוכלו, אחרי שנים של צפייה, לחבוק סוף סוף ילד משלהם.

עדה אטיאס

עדה אטיאס

MA טיפול משפחתי
BA עבודה סוציאלית

משפחה היא הדבר המשמעותי ביותר בחיי.
אני אמא לשני ילדים שנולדו בשלב בו
הקמתי יחד עם מינה את המרכז להורות באמצעות פונדקאות. השילוב מתחילת הדרך בין בניית משפחתי לעזרה לזוגות להפוך להורים ולמשפחה הפך לחלק מהווייתי.
הזוגות הראשונים שליוויתי, לפני 27 שנה, הם היום הורים לילדים בוגרים בגילם של ילדיי.
אני אסירת תודה על הסיפוק בגדול והזכות לשלב עשייה מקצועית שמשנה חיים עבור זוגות רבים עם עולם הערכים שעליו גדלתי וחינכתי את ילדיי.

 

ליווי אישי-רגשי

לאחר שבחרתם בפתרון של פונדקאות, יש חשיבות רבה לבחירתכם בגורם המקצועי שילווה אתכם לאורך כל שלבי ביצוע התהליך, בכל ההיבטים הרלוונטיים.

חשוב לקחת בחשבון שמעבר לתכנית המפורטת שיש לבנות עבורכם לתהליך עצמו, ובנוסף לטיפול בשלל הליכים בירוקרטים, משפטיים כלכליים ורפואיים רבים, לא פחות חשוב לשים דגש על הליווי הרגשי ע"י איש מקצוע מומחה ומנוסה, שיספק לכם מעטפת מכילה, מטפלת ומתווכת במקומות של קושי או מחלוקת.

מטריה טיפולית מקצועית ותומכת

הניסיון מלמד כי פונדקאות מהווה תהליך נפשי מורכב עבור ההורים המיועדים. הגישה הרווחת היום, הייתה ה'אני מאמין' אתו יצאו לדרך לפני 27 שנה עדה ומינה: לא ניתן לחשוב פונדקאות במונחים של עסקה כלכלית בלבד. יש להכיר בכך כי מדובר בתהליך בעל אפיונים ייחודיים הכרוך באינטראקציה רגשית מורכבת: אי וודאות, פחדים, חששות, סימני שאלה, אמוציות חזקות, תהפוכות רגשיות אישיות וזוגיות ועוד. התמודדות עם אי היכולת להרות, הקשר הרגשי המורכב עם אישה זרה, ההופכת לחלק בלתי נפרד מהתהליך והצורך בזוגיות חזקה דיה כדי לשרוד את כל אלו, מהווים חלק מהאתגרים עמם נדרש הזוג להתמודד בתהליך.

כאן נכנס לתמונה הניסיון המקצועי של עדה ומינה כמטפלות משפחתיות מוסמכות, בוגרות תואר שני, ומעניק בנוסף לכל היתר, גם מטרייה טיפולית תומכת ומחזקת המלווה אתכם לאורך כל הדרך, ולפעמים גם לאחר סיום התהליך.

לצד הטיפול המקצועי והמנוסה בכל ההיבטים של תהליך פונדקאות, בין אם בישראל ובין אם בגאורגיה, מעניקות עדה ומינה רשת תמיכה פעילה מקצועית ורגשית, העושה את ההבדל.

 

 

בואו נדבר - הקפה עלינו :)

  אשמח לקבל מידע שיווקי

  תינוקות מפונדקאות - מרכז להורות

  למעלה מ-3000 תינוקות בריאים להורים מאושרים

  עדה אטיאס: 073-3744-752 | מינה יולזרי: 073-3744-752
  Call Now Button דילוג לתוכן
  1

  אם החלטתם להגשים את חלומכם להיות הורים באמצעות פונדקאות – הגעתם למקום הנכון.

  נשמח אם תשאירו לנו פרטים ואנו ניצור קשר במהלך 24 השעות הקרובות.

   אשמח לקבל מידע שיווקי

   ×