You are currently viewing פונדקאות גאורגיה
פונדקאות גאורגיה
פונדקאות גאורגיה
 • מחבר:
 • קטגוריה:כללי

פונדקאות גאורגיה

הליכי פונדקאות בחו"ל מאפשרים לישראלים שאינם עומדים בקריטריונים של החוק הישראלי, לבצע את הליך הפונדקאות בצורה קלה יותר. אך לא רק: זוגות ישראלים רבים בוחרים לעבור את תהליך הפונדקאות בגיאורגיה, למרות שהם עומדים גם בקריטריונים של תהליך בישראל. גאורגיה הפכה בשנים האחרונות למדינה פופולארית מאוד מבחינת זוגות הטרוסקסואלים שמחפשים מקום לבצע בו את הליך הפונדקאות בצורה נוחה ויעילה. הקרבה הגיאוגרפית לישראל, היחסים החמים בין ישראל לגיאורגיה והמרכזים הרפואיים הפועלים בה תחת הסטנדרטים האירופיים הגבוהים ביותר הפכו את גאורגיה ליעד מבוקש עבור זוגות ישראלים הטרוסקסואלים רבים. גאורגיה הינה אחת המדינות היחידות בעולם שבה הליך הפונדקאות מוסדר בחוק ומאפשר לאזרחי מדינות זרות לעבור הליך חוקי ומוכר, המעוגן בדין המקומי, הקובע כי מיד לאחר הלידה האחריות והסמכות ההורית על הילוד היא של ההורים המיועדים. שמות ההורים מופיעים בתעודת הלידה המונפקת על ידי ממשלת גיאורגיה (ללא שום אזכור של תרומת ביצית או פונדקאות), עובדה המפשטת את רישומי האזרחות של התינוק החדש.

מכלל תהליכי הפונדקאות כ40% נעשים בגיאורגיה, הצוותים הרפואיים הם חוד החנית בטיפולי פוריות ולכן שיעורי ההצלחה הם מהגבוהים ביותר. המחיה וההתמצאות בטביליסי (עיר הבירה) הופכים את השהיה לקלה ונוחה.

חשוב לציין: נכון ליוני 2024 אין שינוי בחוק הגיאורגי בנוגע להליכי פונדקאות עבור ישראלים, שעריה של גיאורגיה פתוחים עבור ישראלים המעוניינים לעשות תהליכי פונדקאות בגיאורגיה, כבשנים עברו. בנוסף, אין כרגע צפי לשינוי זה. במידה והחוק ישתנה באופן הרלוונטי לישראלים המעוניינים לעבור פונדקאות בגיאורגיה, אנחנו נדאג לעדכן אתכם מיד עם פרסום השינוי.

מדוע לבחור בפונדקאות גיאורגיה?

פונדקאות גיאורגיה מאפשרת לזוגות ישראלים רבים שאינם עומדים בקריטריונים המחמירים הנדרשים בישראל, או כאלה המבקשים שלא לבזבז זמן יקר בהמתנה לאישורי הוועדה בארץ, כמו גם אלה שאינם יכולים להרשות לעצמם את העלויות הגבוהות הכרוכות בביצוע הליך הפונדקאות בארץ, להגשים את חלומם ולהפוך להורים. עבור כל אלה פונדקאות גאורגיה נחשבת לפופולרית ולמבוקשת ביותר. החוק בגאורגיה אמנם מתיר רק לזוגות הטרוסקסואלים לבצע את ההליך, אך הוא מתיר פונדקאות גם לזוגות שאינם נשואים והחיים תחת הסכם חיים משותף, דבר המהווה יתרון מובהק עבור זוגות ישראלים רבים, כמו גם לזוגות מכל העולם.

מעבר לכך, גיאורגיה הינה מדינה פרו-ישראלית, היחסים בין שתי המדינות הינם יחסים חמים, יהודים וישראלים מרגישים ביטחון לשהות בגיאורגיה. לראיה, בזמן שיא תקופת הקורונה, כשכל הטיסות בכל העולם בוטלו וכל שדות התעופה נסגרו, ישראל היתה המדינה היחידה שהצליחה להוציא לפועל טיסות חילוץ של הורים מיועדים ותינוקות שנולדו בהליכי פונדקאות ולא יכלו לצאת מגיאורגיה בגלל הסגרים – דבר אשר דרש הסכמה וקשר חזק ויוצא דופן של שתי המדינות זו עם זו.

מה כולל המסלול הייחודי לפונדקאות גאורגיה?

המרכז להורות באמצעות פונדקאות מציע להורים המיועדים מסלול פונדקאות ייחודי בגאורגיה, המתנהל מתחילתו ועד סופו במרכז רפואי אמריקאי-גאורגי המופעל על ידי צוות מומחים בינלאומי. בנוסף, למרכז להורות באמצעות פונדקאות צוות רפואי ולוגיסטי דו-לשוני, אשר דובר הן אנגלית והן את השפה הגיאורגית, המתגורר בטביליסי ומלווה את ההליך, את ההורים המיועדים ואת האם הפונדקאית, מתחילתו ועד סופו. זאת ועוד, המרכז הרפואי בגאורגיה עמו אנו עובדים מצויד בציוד החדשני והמתקדם ביותר בתחום הפריון והוא בעל אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד בהפריה חוץ-גופית, החזרת עוברים וקליטת הריון.

כך, לקוחות המרכז להורות באמצעות פונדקאות הבוחרים במסלול פונדקאות בגאורגיה ייהנו מליווי מקצועי ואישי של רופאים, אמבריולוגים, מיילדים ומומחים אחרים בתחומים הרלוונטיים לפונדקאות. הליווי לפונדקאות בגיאורגיה מתחיל בישראל, במתן ייעוץ אישי לכל זוג, שמטרתו לבנות תכנית פונדקאות מותאמת אישית עבורם. בהמשך, ביחד עם צוות רפואי מקצועי ומאומן, אנו מפעילים צוות מומחים של אנשי לוגיסטיקה, משפטנים, עורכי דין, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים ואחיות, המלווים הן את ההורים המיועדים והן את הפונדקאיות במהלך כל תקופת ההיריון והלידה.

מנהלות המרכז עצמן מצויות בקשר רצוף ודואגות להעברת מידע סדיר ועדכני להורים המיועדים בישראל – כולל תרגום, תמונות והסברים רפואיים בעברית. המידע הרפואי היקר שלכם יועבר כאמור ממנהלות המרכז עצמן ישירות לכם ההורים, כד להבטיח שאתם מבינים ומודעים לכל צעד ושלב. אנו מבטיחים כך שההורים יקבלו דיווחים שוטפים לגבי מצבה של הפונדקאית והתקדמות ההיריון, כולל תוצאות בדיקות מעקב ההיריון השונות.

מה היתרונות בפונדקאות בגאורגיה?

לביצוע הליך פונדקאות גאורגיה שני יתרונות ייחודיים נוספים, המקלים משמעותית על האתגרים הנפשיים והפיזיים הכרוכים בו. הראשון הוא הקרבה הגאוגרפית המאפשרת להורים המיועדים ליהנות מטיסה קצרה של כ-2.5 שעות ומעלויות שהייה נמוכות. השני הוא הגאורגים עצמם, הידועים כאנשים חמים, מסבירי פנים, האוהבים לארח. זוגות רבים שעברו את ההליך בגאורגיה מעידים כי קבלת הפנים הזו היוותה עבורם “נחיתה רכה” לתחילת המסע הארוך ורצוף האתגרים אל עבר הגשמת חלום הקמת המשפחה.

המרכז להורות באמצעות פונדקאות מציע להורים המיועדים 3 מסלולי פונדקאות בגאורגיה:

 • פונדקאות בגאורגיה עם עוברים מוכנים מהארץ
 • פונדקאות בגאורגיה עם תרומת ביציות מהארץ
 • תרומת ביציות בגאורגיה

מה כולל הליך פונדקאות גאורגיה?

ביצוע של הליך פונדקאות גאורגיה מתאפשר גם לאנשים שאינם אזרחי גאורגיה. אין צורך בדרכון גאורגי כדי לבצע את ההליך וזאת אחת הסיבות לכך שרבים מעדיפים לבצע את ההליך בגאורגיה. כדי לבצע את ההליך, מומלץ לפנות אל אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בפונדקאות גאורגיה – המרכז להורות באמצעות פונדקאות מנהל תהליכי פונדקאות מוצלחים בגיאורגיה כבר 14 שנים. בכל חודש אחת ממנהלות המרכז טסה לגיאורגיה כדי לפקח על התהליך מקרוב וכדי להעביר בעצמה את החומר הביולוגי של ההורים המיועדים. עורכי הדין, הצוות הרפואי ושאר אנשי המקצוע הישראלים והגיאורגים עמם אנחנו עובדים מתמחים בפונדקאות בגאורגיה. עם אנשי המקצוע הללו אנו יכולים להבטיח את ביצוע הבירוקרטיה של ההליך בצורה יעילה, את הקשר ביניכם לבין האם הפונדקאית ואת המעקבים והטיפולים הרפואיים של האם הפונדקאית בגאורגיה.

למי מתאים תהליך פונדקאות בגאורגיה?

החוק בגאורגיה קובע שהליך פונדקאות רלוונטי במדינה רק לזוגות הטרוסקסואלים. פרט למגבלה הזאת, שאר המגבלות אינן מחמירות במיוחד ורוב הזוגות ההטרוסקסואלים שחפצים בהליך פונדקאות עומדים בתנאים שמציב החוק הגיאורגי. לפי חוק הפונדקאות הגיאורגי, יכולים לבצע את ההליך זוג שמנהל חיים משותפים ביחד. מבחינה מעשית, זה אומר שזוגות נשואים יכולים לעשות את התהליך בגיאורגיה, או זוגות שאינם נשואים ומנהלים חיים משותפים תחת הסכם משפטי. חשוב לציין כי ישנן עוד אפשרויות להוכיח זוגיות – כל מקרה לגופו – אנחנו נשמח לתת לכם את המידע הרלוונטי והאפשרויות העומדות בפני כל אחד ואחת מכם. בנוסף, בגיאורגיה לא קיימת מגבלה כלשהי לגבי הגיל של אחד מבני הזוג. כאמור, גם אין צורך במעבר של ועדה ייחודית לפונדקאות כדי לבצע את ההליך, בניגוד למה שדורש החוק בישראל.

מה הן עלויות הליך הפונדקאות בגיאורגיה?

ישנן עלויות קבועות בהליך פונדקאות גאורגיה, לצד הוצאות נלוות. מבחינת ההליך עצמו, על זוג ההורים המיועדים לשלם לפונדקאית עצמה, על הטיפולים והמעקבים הרפואיים בהיריון וכן על ההסדרה המשפטית. בנוסף, ישנן עלויות מבחינת מעטפת, כמו תשלום על כרטיסי טיסה, הוצאות על מחייה בגיאורגיה לתקופה של בין שבועיים לחודש לאחר הלידה – בזמן שממתינים לתעודת הלידה של התינוק הנולד. מעבר לכך אין צורך לטוס ולשהות בגיאורגיה במהלך הליך הפונדקאות (אלא אם משתמשים בתרומת ביצית גיאורגית, שאז יש לטוס ולהפקיד זרע לפני תחילת התהליך כדי להבטיח את סיכויי ההצלחה הגבוהים ביותר).

מה כולל מעקב אחר הליך הפונדקאות גיאורגיה?

בני זוג שמתחילים את הליך הפונדקאות יכולים להיות במעקב אחר הליך הפונדקאות מהרגע שבו העובר נקלט ברחמה של האם הפונדקאית, ועד לסוף ההליך. בין לבין, הליווי המקצועי שתקבלו בהליך פונדקאות גיאורגיה יאפשר לכם נגישות רצופה למידע רלוונטי, מנהלות המרכז ושאר צוות המרכז הכולל יהיה זמין עבורכם לשאלות ולהבהרות בכל זמן. צוות המרכז הכולל- רופאים מומחים אנשי לוגיסטיקה, משפטנים ועורכי דין, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים ואחיות, מלווים את ההורים המיועדים והן את הפונדקאיות במהלך כל תקופת ההיריון והלידה.

מי רשום כהורה הילד בתהליך בפונדקאות גאורגיה?

החוק בגאורגיה קובע שבתעודת הלידה של תינוק שנולד במסגרת הליך פונדקאות ירשמו ההורים בפועל. זה אומר שלא יהיה אזכור לאם הפונדקאית בתעודת הלידה של התינוק, מה שיסייע ברישומים עתידיים מבחינה בירוקרטית.

חשוב לציין: נכון להיום, יוני 2024 אין שינוי בחוק הגיאורגי בנוגע להליכי פונדקאות במדינה זו עבור ישראלים. שעריה של גיאורגיה פתוחים עבור ישראלים המעוניינים לעשות תהליכי פונדקאות בגיאורגיה, כבשנים עברו. בנוסף, אין כרגע צפי לשינוי זה. במידה והחוק ישתנה באופן הרלוונטי לישראלים המעוניינים לעבור פונדקאות בגיאורגיה, אנחנו נדאג לעדכן אתכם מיד עם פרסום השינוי.

מהם מסלולי פונדקאות גאורגיה?

מסלולי הפונדקאות שלנו בגאורגיה כוללים שני מסלולים עיקריים:

 • מסלול פונדקאות בלבד ללא תרומת ביצית- מסלול זה (ללא תרומת ביצית) מיועד לזוגות הטרוסקסואליים העוברים את תהליכי ההפריה בישראל.
 • מסלול פונדקאות ותרומת ביצית- הכולל תרומת ביצית, מיועד לזוגות הנדרשים לתרומת ביצית לצורך היריון בפונדקאות.

בשני המסלולים, העברת העוברים ו/או הזרע מישראל לגיאורגיה באמצעותנו מתבצעת על ידי, שירותי בלדרות אישית במסגרתם נעשה שימוש במיכלי חנקן חדישים המאפשרים העברת עוברים/זרע בתנאים האופטימאליים ביותר. כמו כן, בשני המסלולים לפונדקאות בגאורגיה, אנו דואגים לסייע לכם בכל סידורי הטיסה, השהות וכלל הצרכים הנדרשים לבני הזוג במסגרת השהות בגיאורגיה וליווי תהליכי הלידה. במקביל, אנו מלווים את האם הפונדקאית לאורך כל שלבי הטיפולים, ההיריון והלידה, כאשר ההכנה ההורמונאלית של האם הפונדקאית מיושמת בהתאם לפרוטוקול המונהג בישראל ועל ידי צוות רופאים מומחים במרפאות הפריון עימן אנו עובדים בגיאורגיה. 

חשוב לנו שתדעו: בשני המסלולים, הזוגות מקבלים ליווי צמוד ומלוא המידע על האם הפונדקאית ההיריון ועל העובר לכל אורך הדרך. במסלול פונדקאות ותרומת ביצית, ההורים המיועדים מקבלים מאתנו מספר פרופילים של תרומות ביצית (חלקן אנונימיות) ולאחר בחירתם, ההורים המיועדים מגיעים לגאורגיה ושם הם עוברים בדיקות דם ולאחר מכן הם מפקידים זרע.

במה שונה פונדקאות גאורגיה ופונדקאות ישראל?

הליכי פונדקאות בישראל

 הליכי פונדקאות בישראל, מתאפשרים בהתאם לחוק הפונדקאות במסגרתו נקבעו מספר קריטריונים בהם ההורים המיועדים נדרשים לעמוד. ביניהם התנאי המקדים להימצאותה של בעיית פוריות ו/או בעיה רפואית המונעת מהאישה להיקלט להיריון ו/או לשאת היריון. כמו כן, תהליך הפונדקאות בישראל נעשה בכפוף לאישורה של הוועדה הממונה מטעם משרד הבריאות והוא מיועד לזוגות נשואים ו/או זוגות ידועים בציבור ו/או זוגות המקיימים חיי זוגיות תחת הסכם חיים משותפים (זוגות הטרוסקסואליים או חד מיניים). כמו כן, חשוב לציין את העובדה שבישראל הליכי הפונדקאות מוגבלים בגיל (אחד מההורים המיועדים חייב להיות מתחת לגיל 54 שנים).

תהליכי פונדקאות בגיאורגיה

 תהליכי פונדקאות גיאורגיה, מיושמים אומנם לפי החוק המקומי אך הם אינם מחייבים תהליך מקדמי של אישורי וועדות וכדומה, ולכן, התהליך הינו מידי לכלל הזוגות ההטרוסקסואלים, לרבות, זוגות שאינם נשואים וחיים תחת הסכם חיים משותפים (לפחות שנה).
כמו כן, פונדקאות בגיאורגיה נעשית ללא הגבלת גיל. בנוגע לזהותה של הפונדקאית, גילה בישראל נע בין 22 ל-38 ואילו בגיאורגיה גיל הפונדקאית נע בין 21 ל- 39. החוק בישראל מחייב 6 ניסיונות החזרה כושלים עם אותה אם פונדקאית עד למתן אפשרות להחלפתה בפונדקאית אחרת תמורת תשלום נוסף. בגיאורגיה ניתן להחליף את הפונדקאית מבלי להמתין לסיומן של 6 החזרות.

מה היתרון של פונדקאות בגיאורגיה באמצעות המרכז להורות באמצעות פונדקאות?

 • המרכז להורות באמצעות פונדקאות הינו הוותיק ביותר לפונדקאות בישראל ובגאורגיה.
 • למרכז ניסיון של 14 שנים של המרכז להורות באמצעות פונדקאות בתהליכי פונדקאות מוצלחים בגיאורגיה.
 • בני זוג שמתחילים את הליך הפונדקאות יכולים להיות במעקב אחר הליך הפונדקאות מהרגע שבו העובר נקלט ברחמה של האם הפונדקאית, ועד לסוף ההליך. בין לבין, הליווי המקצועי שתקבלו בהליך פונדקאות גיאורגיה יאפשר לכם נגישות רצופה למידע רלוונטי, מנהלות המרכז להורות באמצעות פונדקאות ושאר צוות המרכז יהיה זמין עבורכם לליווי, שאלות ולהבהרות בלאורך כל הדרך. אתם מקבלים את המידע על הפונדקאית, ההיריון והעובר, הבדיקות, התוצאות וכל מעקב ההיריון ישירות ממנהלות המרכז ומהקליניקה עם תמונות, הסברים רפואיים ותרגום – המרכז זמין באופן קבוע לשאלות והבהרות למען הביטחון והשקט הנפשי שלכם בתהליך.
 • תהליך פונדקאות בגיאורגיה הינו מידי ואין צורך להמתין לאישור הוועדה לפונדקאות.
 • הקליניקה עמה אנו עובדים הינה קליניקה אמריקאית-גיאורגית, מהמובילות בעולם. הצוות בקליניקה כולל: גניקולוגים, מומחים בהפריה חוץ גופית, אמבריולוגים, אחיות, עובדי מעבדה, אנדוקרינולוג ומומחים בסקירת מערכות וליווי מעקב היריון שעברו הכשרה והשתלמויות בארה"ב ובישראל.
 • למרכז צוות רופאים מומחים מישראל אשר יוכל גם לטוס לגיאורגיה כדי לבצע בעצמו את הבדיקות ולתת לכם חוות דעת נוספת.
 • אחוזי הצלחה גבוהים בכל ניסיון של החזרת עוברים.
 • תכנית פונדקאות גיאורגיה כוללת צוות גדול ישראלי וגיאורגי דובר עברית ואנגלית – גניקולוגים, עו"ד, נוטריון, עובדים סוציאלים, מלוות של הפונדקאיות, מלווה לזוגות בזמן שהייתכם בגיאורגיה לאחר הלידה.
 • העברת העוברים/זרע מתבצעת בבלדרות אישית ע"י אחת ממנהלות המרכז ולא ע"י חברת שילוח, באמצעות מיכל חנקן חדיש ביותר בתנאים האופטימליים ביותר. מיכל החנקן שבתוכו החומר הביולוגי לא יעבור שיקוף כדי לא לפגוע בחומר הנמצא בתוכו, מנהלת המרכז שטסה באותו החודש עם המיכל שבו נמצא החומר הביולוגי שומרת עליו מכל משמר ולמעשה לאורך כל הדרך, עד הגעתו למעבדה במרפאה בגיאורגיה – היא נושאת אותו בידיה במצב ישר.
 • הפונדקאיות תושבות טביליסי, צעירות מאד, אמהות לילד אחת לפחות, אשר עברו הריונות ולידות תקינים.
 • תורמות הביציות עוברות אצלנו בדיקות גנטיות מקיפות במעבדה בארה"ב הסוקרות את כל המחלות הגנטיות שהרפואה המודרנית מכירה בהבדל ממה שנהוג ע"י הרופאים הישראלים שבודקים אך ורק מספר מחלות מצומצם.
 • ההכנה ההורמונאלית של הפונדקאית מתבצעת באמצעות כדורים, נרות וזריקות ומעקב ההיריון מתבצע על ידי רופאים מומחים בהתאם לפרוטוקול הנהוג בארץ.
 • הדירות בהן תשהו לאחר הלידה מרווחות ומאובזרות, נמצאות במרכז טביליסי בקרבת כל השרותים כמו: סופרמרקט, מסעדות, בתי קפה, סופרפארם ואתרים תיירותיים. בית החולים שבו תתבצע הלידה נמצא במרחק נסיעה קצר.
 • המרכז יארגן עבורכם שירותים נוספים כגון: רופא ילדים מקומי, בייבי סיטר, מנקה והסעות- רופא ילדים וגניקולוג מומחה בסקירת מערכות ישראלים אשר יטוסו לביצוע הבדיקות במידה ויהיה צורך בחוות דעת שנייה.

בואו נדבר - הקפה עלינו :)

  אשמח לקבל מידע שיווקי

  תינוקות מפונדקאות - מרכז להורות

  למעלה מ-3000 תינוקות בריאים להורים מאושרים

  עדה אטיאס: 073-3744-752 | מינה יולזרי: 073-3744-752
  Call Now Button דילוג לתוכן
  1

  אם החלטתם להגשים את חלומכם להיות הורים באמצעות פונדקאות – הגעתם למקום הנכון.

  נשמח אם תשאירו לנו פרטים ואנו ניצור קשר במהלך 24 השעות הקרובות.

   אשמח לקבל מידע שיווקי

   ×