פונדקאות סלבס

בשנים האחרונות החלו סלבס רבים בארץ ובעולם לחשוף את הקשיים שלהם בדרך להורות. אם בעבר הלא רחוק רבים הציעו את תהליך הפונדקאות שאפשר להם להביא ילד לעולם, כיום בעידן הרשתות החברתיות סלבס מפורסמים מכל העולם החלו להעלות את המודעות לנושא, והשיח הציבורי החל להשתנות בעקבות הפרסום.

סלבס בעולם משתפים את המאבק בבעיות הפוריות

אנשים רבים מתמודדים כיום עם בעיות פוריות, ובשנים האחרונות מי שמשנה את השיח הציבורי בנושא הפונדקאות הם הסלבס ברחבי העולם.

קמרון דיאז – בין הסלבס המפורסמים ביותר שעברו תהליך פונדקאות. הכוכבת המפורסמת הכירה את בן זוגה, הגיטריסט בנג’י מאדן, בשנת 2014, ובמשך כ-4 שנים ניסו בני הזוג להביא ילד לעולם ולבסוף הם בחרו בתהליך פונדקאות שהניב עבורם את התוצאה המיוחלת. קמרון דיאז פרסמה לבסוף הודעה משמחת על לידת התינוקת בתהליך פונדקאות אך היא בחרה לעבור את התהליך מתחת לרדאר, והיא לא פרסמה פרטים נוספים על התהליך עצמו.

קים קרדשיאן – כאשר מחפשים קשר בין תהליך פונדקאות וסלבס, לא ניתן להתעלם מסיפורה של קים קרדשיאן, הכוכבת הידועה ממוצא ארמני שנשואה, לפחות בינתיים, לאמן הידוע קניה וסט. קים קרדשיאן משתפת את העוקבים אחריה בכל פרט ופרט מחייה הסוערים והנוצצים, ובני הזוג בחרו להביא תינוקת חדשה לעולם באמצעות תהליך פונדקאות. כיאה למעמדם בתור סלבס מובילים ומשפיעים המוכרים בכל העולם, קים קרדשיאן בחרה בסוכנות פונדקאות ידועה והם שילמו כ-45,000 דולר לאם הפונדקאית, כאשר האם הנושאת נדרשה להתחייב למשטר תזונתי קפדני ולהימנעות מאלכוהול, סיגריות, תרופות ואפילו מקפאין.

טיירה בנקס – היא ללא ספק מוכרת ואהובה בכל העולם, בשנת 2015 היא פרסמה בפרופיל שלה ברשת החברתית כי היא סובלת מבעיות פוריות. טיירה בנקס פרסמה לא פעם כי היא ניסתה טיפולי פוריות רבים כדי להביא ילד לעולם אך לצערה היא לא הצליחה להקים משפחה, ורק לאחר מספר שנים היא בחרה בתהליך פונדקאות ולאחר כשנה הגיח לעולם יורק בנקס אסלה לאחר לידה על ידי אם פונדקאית.

שרה ג’סיקה פרקר – אם אתם מחפשים סיפורים נוספים על פונדקאות וסלבס, לבטח תגיעו לסיפורה של כוכבת הסדרה והסרטים “סקס והעיר הגדולה”. שרה ג’סיקה פארקר פרסמה בשנת 2002 על קשייה להביא ילד לעולם בדרך טבעית, ובשנת 2010 היא עדכנה את עוקביה כי היא ובעלה מצפים לתאומות באמצעות תהליך פונדקאות. פארקר סיפרה בראיונות שהתקיימו לאחר הלידה כי לאחר ניסיונות רבים להרות באופן טבעי ובאמצעות תהליכי הפריה, היא ובעלה קיבלו החלטה להביא תינוק לעולם באמצעות פונדקאות, ולמרבה שמחתם הם זכו בתאומות.

ניקול קידמן – החלטה להביא תינוק נוסף לעולם באמצעות תהליך פונדקאות, ניקול הייתה נשואה לשחקן המפורסם טום קרוז, היא נאבקה במשך שנים בבעיות אי פריון ולבסוף בני הזוג לשעבר בחרו באימוץ. בשנת 2008 ניקול קידמן ילדה את התינוקת סאנדיי לאחר שהצליחה להרות באופן טבעי, ובסוף 2010 הודיעה הכוכבת כי היא ובעלה השני מצפים להגעת תינוקת נוספת בשם פיית’, הפעם בתהליך פונדקאות.

ג’ימי פאלון – הוא ואישתו ניסו במשך שנים להרות ולהביא ילדים לעולם בצורה טבעית, ולאחר חמש שנים מתישות הם בחרו בתהליך פונדקאות כדי להביא שתי בנות לעולם. יש עוד סלבס מפורסמים המוכרים לכולם שהביאו ילדים לעולם בתהליכי פונדקאות, ביניהם ניתן למצוא את הכוכבים הידועים אלן פומפאו (הכוכבת הראשית של “האנטומיה של גריי”), ג’וליאנה רנסיק הידועה כמנחה מוכרת בערוץ E, אליזבת בנקס ועוד.

 

המאמר נכתב על ידי :

מינה יולזרי

מינה יולזרי

מנהלת את המרכז להורות באמצעות פונדקאות

בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון
סיימתי תוכנית הסבה לעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל אביב
תואר שני בעבודה סוציאלית בהתמחות של טיפול משפחתי וזוגי מאוניברסיטת תל אביב
סיימתי קורס גישור וקורס בהנחיית קבוצות
בשנת 1984 ניהלתי מועדונית של נוער בסיכון, עבודה רב צוותית עם ילדים ומשפחות בעלי תפקוד בעייתי, הדרכת הורים ושילובם בחיי הילדים
בשנת 1988 עבדתי כעובדת סוציאלית בשרות בתי הסוהר באבחונים ובניית תוכניות שיקום ובטיפול משפחתי

עדה אטיאס

עדה אטיאס         

מנהלת את המרכז להורות באמצעות פונדקאות

בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת בן גוריון
תואר שני בעבודה סוציאלית בהתמחות של טיפול משפחתי וזוגי מאוניברסיטת תל אביב
סיימתי קורס דו שנתי בהנחיית קבוצות

בואו נדבר - הקפה עלינו :)

אשמח לקבל מידע שיווקי

תינוקות מפונדקאות - מרכז להורות

למעלה מ -1300 תינוקות בריאים להורים מאושרים

עדה אטיאס: 052-2907889 | מינה יולזרי: 052-2907322
סגור תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן
1

אם החלטתם להגשים את חלומכם להיות הורים באמצעות פונדקאות – הגעתם למקום הנכון.

נשמח אם תשאירו לנו פרטים ואנו ניצור קשר במהלך 24 השעות הקרובות.

אשמח לקבל מידע שיווקי

×